ממליצים על הרצאות

תודה רבה על הרצאה מצויינת, הנושא חשוב תמיד ובעיקר בימים אלה.
תודה על הגמישות להעביר אותה מרחוק לכל כך הרבה אנשים, הצלחת להעביר את החום והאנרגיות הטובות שלך גם כך.
השילוב בין מדע, סיפורים אישיים וכלים פרקטיים היה מאוזן להפליא, וקיבלתי תגובות מצוינות מהרבה עובדים שהשתתפו
דנה גיברי באשי (משאבי אנוש, גוגל ישראל).

הרצאה מעניינת מאוד, מועברת בגובה העיניים, יוצרת למשתתפים מרחב נוח לשיתוף.
התוכן והטיפים שסיפקת הכרחיים ומתאימים לתקופה הנוכחית ומאד שימושיים למשתתפים, קיבלנו פידבקים מצוינים מהעובדים על ההרצאה. 
לירון בן מנשה, משאבי אנוש, מיקרוסופט

תודה רבה על הרצאה מצויינת. נהדרת מכל הבחינות, גם ברמה הטכנית , גם ברמת התוכן וכישורי ההצגה. היה שילוב של תוכן מדעי, סיפורים אישיים וטיפים פרקטיים וזו בדיוק הייתה הכוונה.

הינה כמה מהתגובות שקיבלתי בווצאפ מהעובדים –

 • "אין מילים. היה מעולה. היא היתה מצויינת. והרעיון היה ככ מדוייק! תודה תודה תודה!"

 • "כל הכבוד לך על הנושא הזה.  היה פיגוז!"

 • "תודה רבה על ההרצאה. זה איפשר להתנתק מהעומס והמחשבות. ולקבל חיזוקים וכלים"

 • "תודה!!!!! היה מושלם מחזק מרגש. אחלה יוזמה נהניתי ויצאתי מחוזקת"

 • "תודה רבה על ההרצאה הזאת, כל כך במקום, כל כך בזמן.  ב"תודו ליסט" שלי היום אני אכתוב תודה על ששמעתי את ההרצאה בדיוק היום כשהייתי צריכה את זה"! 

 • "המון תודה על ארגון ההרצאה המאלפת". אני מקשיבה לאינטונציה של שירלי יובל יאיר ואפילו היא מרגיעה. שנהייה כולנו בריאים ונעבור את זה" 

שרה בצלאל, משאבי אנוש  Eli Lilly Israel

תודה על הרצאה נפלאה הבוקר, נגעת בקשיים שכולנו חווים בתקופה זו ונתת כלים מצוינים . היו המון פידבקים חיוביים מהעובדים, לדוגמא – "תודה ענקית על ההרצאה המצויינת. לקחתי טיפים מצויינים גם למצבי האישי"  "רציתי לאמר לך כמה נהנתי בהרצאה היום, זה היה בדיוק מה שהיינו צריכים בתקופה זו ונתן לי המון באופן אישי" / "הרצאה נפלאה שהועברה בצורה כל כך נעימה ומתאימה לנו"

גילי גרונר, משאבי אנוש, באייר ישראל  

"תודה על  ההרצאות המאלפות שהעברת למנהלי ועובדי הארגון במסגרת כנסי האסטרטגיה. מעבר לכך שהן הועברו בצורה  קולחת ומרתקת ניכרה השקעתך בהתאמה מירבית של תכני ההרצאה לצרכי הבנק"

תמר סאפר,מנהלת אגף פיתוח ארגוני, בנק מזרחי טפחות.

"רוצה להודות לך על הרצאתך הנהדרת בפני כ – 75 מנהלי בתי ספר מכל רחבי הארץ, המשתתפים בתוכנית צמרות. המנהלים הדגישו כי הייתה זו אחת ההרצאות הטובות ששמעו!"

יעל נאמן – מנכ"לית קרן לאוטמן.

איכותה הנדירה של ההרצאה היא יכולתה של שירלי להתאים את תוכנה למגוון רחב של מטרות וקהלים –  החל מארוע גיבוש או העשרה והרחבת אופקים ועד להקניית כלים יישומיים לניהול בשטח ולחיי היומיום של כולנו.

שירלי באישיותה כבשה מיד את לבבות אנשי לוטם שהיו מרותקים!

נגה מירון, מנהלת לקוחות בחטיבת הייעוץ, חברת לוטם.

"שירלי היקרה, תודה על שהצלחת לגעת בכל כך הרבה אנשים(1800 עובדי המפעל)!"

סימה קצ'ביץ, מנהלת משאבי אנוש, סודה סטרים,

שירלי היקרה תודה על הרצאה מרתקת וחוויתית שהועברה לשופטים ולעובדי בית משפט משפחה , הצלחת להעביר לנו את המרכיבים החיוניים לתחושת אושר וחשיבה חיובית,  הרצאה מומלצת!!

שרונה שמואלי, רכזת איכות, בית משפט השלום, מחוז תל אביב

ההרצאה הייתה נהדרת, מלאת השראה, נתנה כלים נהדרים והייתה מלאה בהומור וכייף.
כל המשתתפים נהנו מאוד.

לימור סמט מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני, סודהסטרים

"שירלי מדברת עם ואל הקהל, רואה אותו, חודרת דרכו, מרתקת אותו, מצחיקה אותו ומניעה אותו לשינוי בחיים. המסר האופטימי ומלא האושר של ההרצאה – עובר בצורה מושלמת, דרך הראש ובעיקר – הלב…"

שמרית שלומוביץ-שטיין, אחראית פניות הציבור, חברת כביש חוצה ישראל.  

" כל העובדים, גברים ונשים כאחד נהנו, למדו, צחקו והתרגשו!בדרכך המיוחדת הצלחת לגעת בכל אחד ואחת! נשארנו עם טעם של עוד…"

עדית קרונזון – מנהלת משאבי אנוש, ARM ישראל.

"החומר נקלט ונטמע בלי להרגיש את העומס האקדמי.הידע זרם על גלי צלילי הגיטרה והשירה ישר ללבבות…"

ד"ר שרה איוניר, מנהלת מכון שינוי. 

"ברצוננו להודות לך על הרצאתך בקורס ההכנה לפרישה לשנת 2019 במכון ויצמן למדע.ההרצאה הייתה ההרצאה שסגרה את הקורס ולא היה ניתן לסיים את הקורס בדרך טובה יותר.
המשובים והפידבקים שקיבלנו מהמשתתפים היו מצוינים!תודה רבה על ההשקעה והשותפות.

בהערכה רבה,
אורית ויטרבו – ראש תחום עבודה סוציאלית, מכון ויצמן.
רועי לוי – רכז הדרכה

"…הרצאה מרתקת,, מעוררת  מחשבה ומניעה לפעולה. מתאימה לסוגים שונים של קהל, החל מעובדי ייצור וכלה במהנדסים וכן לשכבות גילאים שונות, נשים וגברים.

שגית זיו,  מנהלת משאבי אנוש בחברת סטרטסיס   

קיבלנו פידבקים נפלאיםעל ההרצאה גם ממי שהיה באולם וגם ממי שצפה בו באתר שלנו.

מירב מאיר, מנהלת פרויקטים איגוד סיסטיק פיברוזיס

ההרצאה, ששולבה כבר בכמה ימי עיון אגפיים ברשות מקרקעי ישראל,  העשירה מאד את המשתתפים והוסיפה להם טעם ועניין. השילוב יוצא הדופן, של הרצאה מקצועית עם שירה, המבוצע על ידך בחינניות רבה, זוכה לתגובות חמות מצד כל העובדים בארגון,  ומהווה חוויית למידה מרעננת.

אמרת כהן, מנהלת תחום הדרכה במנהל מקרקעי ישראל

זו הייתה חוויה מעשירה אשר תרמה הן בפן האישי והן בפן החברתי של כל אחד ואחת מאתנו עם הרבה מוסר השכל והסתכלות שונה על החיים. שירלי הטביעה חותם שלא ישכח אצל רבים מאתנו."

פנינה פרי, מנהלת משאבי אנוש, "יפה נוף"

הצלחת להחזיק אולם מלא בכ- 700 משתתפים מרותקים אליך!  לא זכור לנו כנס, שהמשתתפים בו נשארו מעבר לזמן שהיה מתוכנן ומחאו כפים בהתלהבות כזו…"

דגנית עצמון, מנהלת מרכז "דע גן", ביה"ס לחינוך, אוניברסיטת בר אילן.

,"…אני רוצה להודות לך על הרצאתך הנהדרת בפני כ – 75 מנהלי בתי ספר מכל רחבי הארץ, המשתתפים בתוכנית צמרות. המנהלים הדגישו כי הייתה זו אחת ההרצאות הטובות ששמעו!!

מתוך מכתבה של יעל נאמן – מנכ"לית קרן לאוטמן.

"… שירלי, בזכות אישיותך המיוחדת הצלחת לרתק את כלל המורים ולסחוף את כולנו , מרצה טוב הוא לא רק בעל ידע עשיר ונרחב, אלא גם אדם שניחן ביכולת להעביר את הנושא בהומור ובמשחק ואף מצליח להתחבר למציאות חיינו.

מתוך מכתבה של דורית ברק – מנהלת חטיבה, שש שנתי "אחד העם".

"… הבחירה בך, הייתה יותר ממוצלחת, הרגשנו כי כל הנוכחים ריחפו מהנאה במשך כל ההרצאה ויצאו מחויכים ומחוזקים להמשך החיים…"

 מתוך מכתבה של אסנת סחייק – מנהלת בית החינוך, ביה"ס פאול קור.

 

"… שירלי הצליחה להעביר בהומור ובמקצועיות רבה, מסר של ראייה חיובית וחיזוק ה"שריר" של הכרת התודה, באופן שלא משתמע לשתי פנים. מורות רבות הרגישו מיד את ההשפעה של ההרצאה על הרצון האישי שלהם להתנסות בחשיבה חיובית ובדרכים ששירלי הציעה. אישית, שמעתי את ההרצאה פעמיים ובפעם השנייה הייתי מרותקת באותה מידה…"

מתוך מכתבה של מירב כהן – מנהלת ביה"ס "אופק".

"…הרצאתך מתובלת בטיפים יישומיים במסגרת יעד ההכלה, אותו הציב משרד החינוך בשנה זו, כיעד מוביל.יצרת קשר יוצא דופן בינך לבין הקהל בחן שאת מקרינה, בצורת הדיבור המכילה, בשאלות המאתגרות שהצבת, בשירתך ובנגינתך…"

מתוך מכתבה של רונית בית הלחמי – מנהלת מרכז פסג"ה אילת.

"…צוות בית הספר יצא מההרצאה במצב רוח מרומם ועם כלים אופרטיביים ליישום בחיים האישיים, במטרה להתמקד במה שעובד בחייהם ולהעלות את שביעות הרצון מהחיים. ההרצאה מעוררת השראה וחשיבה והצוות החינוכי נעזר בתכנים שהועברו גם בעבודתם החינוכית עם בני הנוער שלנו…"

אילנית דרור, מנהלת תיכון. בית אקשטיין, בית ינאי

ההרצאה תרמה רבות לחידוד התפישה החיובית שעל כל עובד הוראה ומחנך להטמיע במסגרת עבודתו. למדנו מפיך בדרך חווייתית, מהי פסיכולוגיה חיובית ותרומתה לעולמם של ילדים וכל זאת  תוך מתן דוגמאות מעשיות מהשטח. יישום העקרונות מחייך הפרטיים אותם סיפרת בדרך משעשעת ומרתקת,  חיזקו את המסר והוסיפו עניין ונופך מיוחד להרצאתך…"

יעל נדלר, מפקחת על החינוך הלשוני בחמ"ד.

התגובות להרצאה ולשיחה אודות הפסיכולוגיה החיובית היו טובות מאד. התוכן מאד דיבר אלינו ומתחבר לעבודתנו הטיפולית ברטורנו. כמו כן, דרך ההעברה הייתה מאוד נעימה, ב"גובה העיניים' ובאופן שעורר אותנו לחשיבה (חיובית כמובן). נראה שהתובנות ממשיכות להשפיע על עבודתנו.בכמה שיחות וועדות שנערכו מאז יום העיון נאמרו אמירות ואף ניתנו "תוצאות" לנערים שברור שעלו מתוך הלמידה שלנו בסדנה שהעברת

ניר אורן – מנהל קהילת הנוער, צוות קהילת הנוער, רטורנו.

המופע אינטליגנטי ומרתק, התכנים מתובלים בהומור ובקסם אישי כולם היו מרותקים, למרות פערי הגילאים בקהל, נראה ששירלי פגעה בול לכל אחד ואחת מאתנו.  

מתוך מכתבו של יגאל, אירוע פרטי (יום הולדת 50).

לא יכלה להיות בחירה טובה ממך לחבורה ובמיוחד לי. המקצועיות אם בנושא, אם בהעברתו, אם בשירתך ואם בבחירת השירים. מקסים וכל כך משחרר

מתוך מכתבה של מירה,  בעקבות חגיגות יומולדת 70  

"… כללי האצבע של הפסיכולוגיה החיובית נתנו לכולנו טיפים לחיים נחמדים יותר, כולן כאחת 'יורדות להודיות' מאז, ומקפידות על מינימום של 6 שניות חיבוק ליום. השירים היו כל כך מתאימים והיו כתכשיט לערב הנחמד הזה. בקיצור, התאמת לנו ככפפה ליד, ואת הכול עשית בנעימות, במקצועיות ובכישרון רב…"

מתוך מכתבה של מלכה,  בעקבות חגיגה "לקראת חופה"  בערב נשים.

"במסגרת מפגשי תוכן אותם אני מארגנת לכל מי שאוהב להכניס פנאי לחיים הוכנס ללוז ערב בהנחיתה של שירלי על ״ המדע של האושר״ . נכנסת מרצה יפייפיה עם גיטרה. היא פותחת בשיר וכבר הרגשתי את ההתחברות בקהל . מדברת בגובה העיניים, משתפת אותנו תוך דוגמאות אישיות מחייה שלה בשילוב מחקרים מדעיים.

הקהל היה מרותק!
שרנו צחקנו הוקרנו – תודה ענקית!!

מתוך מכתבה של אסנת גרסון, בעלת החברה  "הקוד החוויתי" – הפקת תוכן לאירועים, בעקבות הרצאה בחוג בית

"מהנה ומרגש, מדעי ומעורר מחשבה, אתם תצחקו, תזילו דמעה, ותצמחו בזכות המופע הזה"

(דר' טל בן שחר, מחבר רב המכר העולמי "באושר ובאושר")

"מופע נפלא שכל אדם צריך לראות"  

(אורלי וילנאי, ערוץ 10)

"שירלי היא לא מסיונרית של אושר. להיפך! היא מביטה בו בהומור ובעינים מפוקחות.  כדאי לכם ללכת! מבטיחה שתצאו עם מחוייכים, ועם תובנות חדשות"

(תמר מור סלע, עיתונאית, מחברת רב המכר "ערות" )

"היה קסם, מתוק מדבש!"   רוצו!

(אילן היטנר, סופר)

"אתמול במופע היינו מהופנטים. תודה על החוויה שהענקת לנו!  המשיכי במלאכה מבורכת זו והשרי ממך בקרב כמה שיותר אנשים"

(אליעזר מנור, מנכ"ל  שירת אחזקות, יזם טכנולוגיה)

שירלי יקרה, אתמול חוויתי חוויה שהשאירה בי תחושות עוצמתיות של תובנות ,שצפונות בתוכי ואת בשנינותך ובהופעתך האלגנטית והמיוחדת ידעת להציף אותן ולהנגיש אותן ותוך כדי כך,הרגשתי שאני שותפה למסע החיים המאוד מורכב של כולנו ושירתך המיוחדת הוסיפה תבלין משובח למסע המרתק הזה

תודה על ערב קסום
(דינה דואדי, רפלקסולוגית )

לקחתי את בעלי, עם זוג חברים שלנו למופע. זה היה בהפתעה, הם לא ידעו לאן הם הולכים : שעה וחצי של עונג צרוף, אופטימיות, ובעיקר נקודת מבט חדשה ומחודדת על החיים בדרך האושר

(עו"ד סמדר דקל-נעים, בלוגרית בסלונה)

ממליצים על סדנאות

"שירלי יובל יאיר עובדת אתנו בשנים האחרונות בהנחיה של סדנאות ייחודיות ומרתקות למנהלים בנושאי פסיכולוגיה חיובית ואושר.  כל אחת מהסדנאות אותן הנחתה שירלי היו ברמה גבוהה מאוד הן מבחינת איכותן והן מבחינת שביעות הרצון הגבוהה של המשתתפים.
ניתן לאפיין את עבודתה של שירלי במקצועיות רבה, יצירתיות, חיבור מצוין לאנשים, קשב והתעניינות אמיתית באנשים, שירלי ניחנה בקסם אישי, כריזמה ויכולת הובלה בשילוב עם צניעות שעושים אותה ייחודית ושונה!"

יפית מצא
ראש תחום בית ספר לניהול,  מחלקת הדרכה ופיתוח מנהלים, שרותי בריאות כללית"

 

"הרשמים מהסדנא היו חיוביים מאוד.  הייתה תחושה שאפשר היה להתחבר לתכנים הן בפן האישי והן במסגרת עבודתנו המקצועית כרכזות מש"א.  כמו כן, נתקבלו טיפים פרקטיים לשימוש בכלים בעבודה שלנו מול המנהלים, שמועברים אליהם ומיושמים"

מריבל ארביב, רכזת משאבי אנוש, מפעל הטבליות "טבע" כפר סבא

קבלתי הרבה פידבקים מאוד חיובים מממספר רב של מנהלים על  תוכן הסדנא ואופן העברתה. כמו כן אני יכולה להעיד באופן אישי כי מספר תובנות  מהסדנא מלוות אותי בחשיבה ובעשיה היומיומית ובעבודה ומחוצה לה. אשמח לשתף  פעולה בהזדמניות נוספות!"

וVered Goverman   HR Manager Ashdod Plant & Headquarter Units First Ops

ורד גוברמן , "טבע"

 

שירלי יקרה, תודה על סדנה מעולה!!!

ראי מה כתבו לי המנהלים שהשתתפו –

 • " יצאתי עם כלים ותובנות לכל תחומי החיים!"
 • "סדנה מעולה שיש בה שילוב נכון של התנסויות שיח והרצאה, מנחה מצויינת, קלילה ועם הומור והמון ידע שמועבר באופן בהיר ומחבר"
 • "סדנא מצויינת-מעשית ומהנה"
 • הסדנא הייתה ממש מרתקת , הועברה בצורה מעניינת ובהחלט נתנה נקודות למחשבה.
 • סדנא נהדרת. מרצה מעולה. המון המון תובנות וראייה מעט שונה על כל תחום בחיי
 • מאוד מעניין ומפרה, הועבר בצורה מעולה.
 • סדנא מעצימה מנחה מעולה,  רמה ורבלית גבוהה
 • המנחה נהדרת..הסדנה נותנת כלים אמיתיים להתמודדות עם החיים ולשיפורם. תמשיכו עם סדנאות מהסוג הזה!
 • "הסדנה היתה רק קצה המזלג הייתי שמחה להשתתף בסדנת המשך"

יפה פוניקוויאט,  ענף מנהיגות ותשתיות ארגוניות, אגף פתוח ארגוני ולמידה, בנק לאומי.

"הסדנא היתה ערוכה והוגשה היטב, היה  בה שילוב נכון של תשתית תיאורטית, דוגמאות המחשה, אנקדוטות אישיות ושיתוף /תרגול של המשתתפים בכלים הבסיסים של "חשיבה  חיובית". הסדנא מביאה עימה "משב רוח רענן" בהסתכלות קצת שונה על המציאות  ( האישית והארגונית) ובכלים להתמודדות"

ורד גוברמן , "טבע"

"שירלי יקרה! תודה רבה לך על סדנא ממוקדת לצרכינו, מעניינת ויצירתית! תודה על ההקשבה וההתאמות שעשית עבורינו תוך חשיבה והקפדה על הצרכים שציינו בפניך.  נהננו והועשרנו!

יישר כח!

עדי, סמנכלית פיתוח שירות ולמידה
ארומה ישראל

 

"במהלך שלוש שנים, מרגע היווסדו של בית הספר, שירלי הובילה אתנו תכנית ייחודית שמטרתה שילוב עקרונות הפסיכולוגיה החיובית בחיי הלומדים (מורים ותלמידים כאחד).
המפגשים של שירלי עם הצוות, ההורים והלומדים היו חווייתיים ומשמעותיים ביותר.  הם אפשרו לכל שותף ושותפה בהם הכרות טובה יותר עם עצמם ואפשרו קבלת כלים משמעותיים לחייהם וכמובן גם כלים לעבודתם.
היכולת של שירלי להתאים את התכנים, לפתח אתנו את מה שנכון ומשמעותי לנו ולנתב בצורה מקצועית את המפגשים כך שכל אחד מהשותפים יצא עם ערך מוסף – הובילה את התכנית למקומות נפלאים.
העבודה עם שירלי משמעותית וחיונית ומומלצת מאוד לכל ארגון חינוכי שעובד היום במציאות הנוכחית ומעוניין להקנות ללומדים בו כמו גם לעובדים בו כלים ומיומנויות להמשך הדרך"

דר' קרן רז נצר, מנהלת תיכון "מיתר" גני תקוה.

 

"שירלי אהובה
אנחנו מודים לך על הזדמנות לקחת חלק בסדנה המאד חיובית וחיוכית שלך.
תודה על המבט הצלול, על ה"גם וגם".  בלי פנטזיה ואשליות, המאפשר גם לכאוב את הכאב וגם לראות ולחגוג את הכיף.
תודה על ההקשבה, ההכלה והאמפתיה, על חוש ההומור המשובח,  היכולת להיות נוכחת ולהחזיק קבוצה גם כחלק ממנה וגם כמנהיגתה.
על הפנים המאירות ולהב הצוחק.
על המקצוענות שלך,  היחס החם והאישי לכל אחד ואחת מאתנו,  הזכרון לפרטים, אהבת האדם והאופטימיות האינסופית שלך שחילחלה אל כל אחד מאתנו.
מחכים כבר לסדנת המשך, בכל ושא שתציעי – קטן כגדול.

מאתנו,  משתתפי סדנת "למה לא עכשיו"  מאי 2018"

רשמי משתתפים בסדנאות לקהל הרחב

 •       "אין ספק שאמליץ בחום לכל אדם לעשות למען עצמו, ולבוא לסדנאות שלך"
 •       "כפסיכולוגית במקצועי, כבר למדתי בעבר קורסים אחדים בנושא פסיכולוגיה חיובית וגם קראתי חומרים שונים. אבל הפעם התנסיתי וחוויתי את הדברים באופן רגשי ומעשי בדרך שונה לחלוטין ולמדתי המון תרגילים וכלים הן לשימושי האישי והן לעבודתי הטיפולית. אז תודה לך שירלי על מה שנתת ותודה על מה שאת"
 •  "אני מודה על הסדנה המצוינת , התזמון היה נכון לי. זה פתח לחיים טובים והשלת הרגלים מיותרים

"שומרת לקריאה את כל החומר ,הסיכומים והשיחות שלנו כאן כצידה לדרך . עזר לי מאוד הביסוס המחקרי שלימדת בסדנה. זה מזיז אותי כשאני יודעת שזה עובד"

 • מחה כל כך גם על המפגש עם כל אחד ואחת בסדנה, עולמות מעניינים וסיפורים מרתקים. זכיתי"
 • "אני לוקח אתי עוד קצת דלק במכלים שלי למסע בו אני נמצא, בנוגע ליצירתיות ויזמות טכנולוגית.  מה שקיבלתי כאן עולה על הצפיות, הן בתובנות והן בטכניקות.  אני מודה על כך מכל הלב!"
 • "סדנא קסומה עם מרקם אנושי ייחודי."
 • "המפגשים השבועיים היו מלאים בשפע עבורי. מצאתי את עצמי מחכה לימי שני במשך התקופה הזו . פגשתי אנשים נפלאים שמדברים שפה של למידה והתפתחות שזה אושר גדול עבורי"
 • "הצלחת לחבר בין אנשים שלא ממש הכירו וליצור מרחב אינטימי סוחף של שיתוף ושל תמיכה"
 • בכל פעם נגענו בעוד נקודת מבט בעולם הפסיכולוגיה החיובית, המורכב מתמציות שונות של "גם וגם",  שילבנו דוגמאות חיות מניסיוננו, וקיבלנו ממך ומהקבוצה שיקוף אוהד ונקודות מבט חוקרות ומחבקות"

בנק מזרחי טפחות, בנק הפועלים, בנק לאומי, שירותי בריאות כללית, "טבע" , "רפאל" הראל פיננסים, פלסן סאסא, קרן לאוטמן, משרד החינוך, משרד הכלכלה, משרד ראש הממשלה, מכבי שירותי בריאות, מכון ויצמן, מפעלי ים המלח, אוניברסיטת בר אילן, האוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטת תל אביב, פארטנר, חברת סודה סטרים,  חברת סראטסיס, חברת כביש חוצה ישראל, חברת arm, ויצו, הסתדרות המורים, "סרין טכנולוגיות" , "קרן ידע לאקדמאים", מכללת אפרתה, מכללת תלפיות, בית חולים סורוקה, רשת מועדוני "ספורטן", עירית תל אביב, רשת "עמל", רשת "אורט" ,  חברת קומפיוג'ן, מכללת תל-חי, טוקהאוס, הקתדרה.