מי אני? 

הי, אני שירלי,

פסיכולוגית (M.A בפסיכולוגיה קלינית),
סופרת ומוזיקאית.

במשך שנים אני מחברת את האהבות הגדולות שלי – מילים, צלילים, ונפש האדם – אני יוצרת ומטפלת, משמיעה ומקשיבה, מופיעה ומתבוננת.  כך נוצרה לה שפה ייחודית שבאה לידי ביטוי בכל מה שאני עושה. לכן אני שרה במהלך הרצאות, כותבת ספרי ילדים על פסיכולוגיה, ומטפלת גם באמצעות שירה.

תחום העיסוק המרכזי שלי הוא הפסיכולוגיה החיובית. לימדתי במרכז הבינתחומי וב"קתדרה" ואני מרצה בפני חברות, ארגונים וגם לקהל הרחב –   מתוך אמונה שאפשר ללמוד להיות יותר מאושרים!

בהרצאות,  סדנאות  ובקליניקה שלי  – אני מציגה בפני אנשים תובנות וכלים מבוססי מחקר  שעוזרים לכולנו לממש את מלוא הפוטנציאל שיש לנו לחיות חיים של סיפוק,  ותחושת משמעות.

בערוצי הכתיבה שלי – הן בטורים שלי בעיתונות והן בספרי הילדים אני מתרגמת  את הידע האקדמי והמדעי וכותבת עליו בגובה העיניים, בסגנון אישי, כך שיוכלו להתחבר לליבו ולחייו של כל אדם.

אני מציעה רק מתכונים שאני משתמשת בהם, ולכן כותבת  גם על עצמי, על חיי, על הצלחות וכישלונות, על חוויות והתמודדויות שאני מלווה בחדר הטיפולים.  אני מזמינה אתכם לקרוא את הבלוג שלי, או להאזין לפודקאסט – "להנות מהדרך"  אם אתם תקועים בפקק כזה או אחר.

אני אוהבת את עבודתי ורואה בה ייעוד ושליחות –  לעזור לאנשים לחיות מתוך רווחה נפשית, ולעבור תהליכי שינוי חיוביים.