שירלי יובל יאיר
טל: 052-6747779
shiryy@gmail.com

"למה לא עכשיו" – סדנה חווייתית בפסיכולוגיה חיובית

12 מפגשי לימוד וחוויה,  שיעזרו לכם לעצב את חייכם לטובה.

 

בואו ללמוד את עקרונות היסוד של המדע של האושר וליישם אותם בחיי היומיום שלכם עם שירלי יובל-יאיר,  פסיכולוגית, סופרת ומוזיקאית.

 

הפסיכולוגיה החיובית, "המדע של האושר",  הינה זרם חדש יחסית בפסיכולוגיה שמטרתו לחקור את ה"יש", את מה שעובד, מצליח ומשמח אותנו בחיינו. המדע הזה מספק לנו כלים ותובנות, באמצעותם נוכל לעצב את חיינו יותר לטובה ולממש את הפוטנציאל המלא שלנו לתחושת משמעות מימוש וסיפוק.

איך זה עובד בסדנה? נלמד את עקרונות היסוד של הפסיכולוגיה החיובית כשנתוודע למחקרים, מאמרים וטכניקות יישומיות.  במקביל, יפנה כל משתתף זרקור אישי לעולמו הפנימי ולחייו, על מנת להבין מה הוא יכול לעשות, הלכה למעשה, לחיזוק הבריאות הנפשית ולהגברת שמחת החיים.

באמצעות תרגילים יצירתיים של כתיבה, תיעוד, צילום, ושיחה – נלמד איך לשפר את יכולתנו להתמקד במה שעובד בחיים, ליצור הרגלים חיוביים, לחזק את שרירי האופטימיות, להתמודד עם לחץ וחרדה ולשאת את העצב שגם הוא חלק ממצבנו האנושי.

מתי ואיפה? 12 מפגשים, אחת לשבוע,  במסגרת קבוצת עבודה אינטימית (עד 15 משתתפים)

החל מיום שני ה 8 באוקטובר בשעות 18:00 –  20:30 בהוד השרון

עלות: 3000 ש"ח (ב – 5 תשלומים של 600 ש"ח לחודש)

שירלי יובל יאיר M.A בפסיכולוגיה קלינית, מטפלת ומנחת סדנאות בארגונים ולקהל הרחב,  מרצה מבוקשת (מרכז הבינתחומי הרצליה, וב"קתדרה")  מוזיקאית, מחזאית וסופרת לילדים.  כתבה  יחד עם דר' טל בן שחר את סידרת רבי המכר "גיבורים אמיתיים" (הוצאת "כנרת") , על עקרונות הפסיכולוגיה החיובית – בחיי המשפחה.

לראיון עם שירלי בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא

לפרטים והרשמה –  שילחו מייל ל- shiryy@gmail.com או צלצלו – 0526-747779

המלצות ומשובים ממשתתפי הסדנה – 

"שירלי אהובה

אנחנו מודים לך על הזדמנות לקחת חלק בסדנה המאד חיובית וחיוכית שלך.

תודה על המבט הצלול, על ה"גם וגם".  בלי פנטזיה ואשליות, המאפשר גם לכאוב את הכאב וגם לראות ולחגוג את הכיף.

תודה על ההקשבה, ההכלה והאמפתיה, על חוש ההומור המשובח,  היכולת להיות נוכחת ולהחזיק קבוצה גם כחלק ממנה וגם כמנהיגתה.

על הפנים המאירות ולהב הצוחק. על המקצוענות שלך,  היחס החם והאישי לכל אחד ואחת מאתנו,  הזכרון לפרטים, אהבת האדם והאופטימיות האינסופית שלך שחילחלה אל כל אחד מאתנו.

מחכים כבר לסדנת המשך, בכל נושא שתציעי – קטן כגדול.

מאתנו,  משתתפי סדנת "למה לא עכשיו"  מאי 2018"

***

  • "אין ספק שאמליץ בחום לכל אדם לעשות למען עצמו, ולבוא לסדנאות שלך"
  • "כפסיכולוגית במקצועי, כבר למדתי בעבר קורסים אחדים בנושא פסיכולוגיה חיובית וגם קראתי חומרים שונים. אבל הפעם התנסיתי וחוויתי את הדברים באופן רגשי ומעשי בדרך שונה לחלוטין ולמדתי המון תרגילים וכלים הן לשימושי האישי והן לעבודתי הטיפולית. אז תודה לך שירלי על מה שנתת ותודה על מה שאת"
  • "אני מודה על הסדנה המצוינת , התזמון היה נכון לי. זה פתח לחיים טובים והשלת הרגלים מיותרים ורכישתם של הרגלים טובים"
  • "שומרת לקריאה את כל החומר ,הסיכומים והשיחות שלנו כאן כצידה לדרך . עזר לי מאוד הביסוס המחקרי שלימדת בסדנה. זה מזיז אותי כשאני יודעת שזה עובד"
  • "שמחה כל כך גם על המפגש עם כל אחד ואחת בסדנה, עולמות מעניינים וסיפורים מרתקים. זכיתי"
  • "אני לוקח אתי עוד קצת דלק במכלים שלי למסע בו אני נמצא, בנוגע ליצירתיות ויזמות טכנולוגית.  מה שקיבלתי כאן עולה על הצפיות, הן בתובנות והן בטכניקות.  אני מודה על כך מכל הלב!"
  • "סדנא קסומה עם מרקם אנושי ייחודי."
  • "המפגשים השבועיים היו מלאים בשפע עבורי. מצאתי את עצמי מחכה לימי שני במשך התקופה הזו . פגשתי אנשים נפלאים שמדברים שפה של למידה והתפתחות שזה אושר גדול עבורי"
  • "הצלחת לחבר בין אנשים שלא ממש הכירו וליצור מרחב אינטימי סוחף של שיתוף ושל תמיכה"
  • "בכל פעם נגענו בעוד נקודת מבט בעולם הפסיכולוגיה החיובית, המורכב מתמציות שונות של "גם וגם",  שילבנו דוגמאות חיות מניסיוננו, וקיבלנו ממך ומהקבוצה שיקוף אוהד ונקודות מבט חוקרות ומחבקות"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *